Nasze klientki

Justyna Juda & Marta Pietkiewicz

projektantki, absolwentki wydziału Projektowania Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Nasza pracownia istnieje od 13 lat. Naszym głównym celem jest stworzenie w naszej pracowni unikalnego miejsca, w którym klientki poszukujące indywidualnego podejścia, otrzymają fachową pomoc w wybraniu odpowiedniej kreacji. W naszych projektach stawiamy na wydobycie naturalnego piękna i osobowości panny młodej, idealnie dopasowujemy fason do proporcji sylwetki, a styl do urody i upodobań. Zapewniamy też pomoc w doborze dodatków i całej stylizacji ślubnej, a wszystko w sympatycznej i intymnej atmosferze, z dala od zgiełku i masowego podejścia typowych salonów ślubnych. Do dyspozycji klientek przygotowujemy także coroczne kolekcje. Można wybrać model z kolekcji gotowej lub zamówić jedyną w swoim rodzaju, wyjątkową suknię tylko dla siebie. Proponujemy kompletną stylizację: od projektu sukni po dobór dodatków i najbardziej odpowiedniej fryzury tak, aby wszystkie elementy tworzyły spójny wizerunek panny młodej. Gotowe wzory są dostępne do przymierzenia w naszej pracowni. Każdy z nich jest wykonywany na miarę. Wprowadzamy również ewentualne modyfikacje do projektu, zgodnie z życzeniem klientki.

Współpraca

Dobieramy odpowiednie do typu urody kolory i wybieramy wspólnie rodzaj tkaniny. Możesz zdecydować się na tkaninę, spośród tych, którymi dysponujemy w pracowni. Zrealizujemy tez projekt z tkaniny powierzonej. Na pierwszą przymiarkę przygotowujemy wzornik kreacji, który umożliwia ewentualną korektę fasonu i pozwala idealne dopasować suknię do sylwetki. Dopiero wtedy kroimy z właściwej tkaniny. Najkrótszy czas wykonania kreacji wynosi od dwóch do trzech tygodni. W przypadku najbardziej popularnych miesięcy letnich terminy mogą wydłużyć się nawet do pół roku. Krótsze terminy realizujemy w miarę naszych możliwości czasowych. Nasza pracownia nie przyjmuje zamówień na kopiowanie sukien ze zdjęć. Przyniesione przez klientkę zdjęcia traktujemy tylko jak inspirację do stworzenia indywidualnego projektu.

fb-logo

ZOBACZ NASZ PROFIL

Na wizyty w pracowni, mierzenie sukien i spotkanie z projektantem zapraszamy po wcześniejszym umówieniu terminu.

Atelier Juda & Pietkiewicz
Pracownia autorska Justyny Judy i Marty Pietkiewicz
ul. Nowogrodzka 20/6
00-511 Warszawa

info@juda-pietkiewicz.com

Ustalenie terminu spotkania w pracowni pod numerem komórkowym 507-174-047 lub stacjonarnym 22-622-19-99.

SALONY WSPÓŁPRACUJĄCE
Panna Na Wydaniu
Łódź, ul.Wólczańska 143
tel.505 449 522

Salon ma w ofercie kilkanaście sukien, wybranych z naszej kolekcji.

Atelier Juda & Pietkiewicz Pracownia autorska Justyny Judy i Marty Pietkiewicz ul. Nowogrodzka 20/6 00-511 Warszawa Prosimy o telefoniczne umówienie się na spotkanie w pracowni pod numerem komórkowym 507-174-047 lub stacjonarnym 22-622-19-99 .

Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja TAHOMA DESIGN