O nas

Justyna Juda & Marta Pietkiewicz

My

Justyna i Marta, czyli duet, który od ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem wyjątkowych sukni dla wyjątkowych kobiet. Chcemy zaproponować Ci inne, lepsze podejście do mody ślubnej. 

Indywidualne, kreatywne, ciekawe

Nasze projekty wyróżnia umiar i niewymuszona elegancja. Wysokogatunkowe tkaniny, perfekcyjne wykonanie, wygoda, którą w dniu ślubu doceni Panna Młoda. Nie bez powodu nasze suknie tworzymy, korzystając z naturalnych jedwabi w połączeniu z delikatnymi koronkami.

Samodzielnie projektujemy każdą z nich. Kreujemy je w Polsce z dbałością o detale. Nasze wzornictwo powstało po to, aby wydobyć Twoje naturalne piękno. Suknia ma je podkreślić, a Ty masz czuć się w niej swobodnie i wyjątkowo.

Ty

Burza ślubnych przygotować potrafi zmęczyć. Z tego powodu w naszej kameralnej pracowni robimy wszystko, abyś czuła się tu dobrze. Możemy Ci obiecać, że będzie ona dla Ciebie oazą spokoju, której potrzebujesz.

Przymiarki, wybór modelu, poprawki – to długi proces, dlatego będziemy Cię wspierać na każdym jego etapie. Wiemy, że masz dużo na głowie, ale bądź spokojna, pomożemy Ci w stworzeniu pełnej i pięknej stylizacji. Możesz na nas liczyć.

Wspólnie

Lubimy to słowo, ponieważ najczęściej zwiastuje twórczy czas. Czekamy na Ciebie w samym centrum Warszawy. Indywidualne spotkanie w pracowni będzie okazją do zapoznania się z naszymi projektami. Możesz też przymierzyć egzemplarze pokazowe (rozmiar 38), a gdy już wybierzesz właściwą suknię, uszyjemy ją dla Ciebie w odpowiednim rozmiarze.

Przymiarkom zawsze towarzyszy jedna z nas, projektantek. Wyjaśnimy Ci m.in., jak wygląda kwestia ewentualnych zmian projektowych. Jesteśmy tu dla Ciebie, chcemy, abyś wyglądała jak najlepiej.

Pamiętaj, że wszystkie suknie szyjemy w naszej pracowni. Daje nam to pełną kontrolę nad procesem ich powstawania. Czas wykonania sukni waha się od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy. Warto pojawić się odpowiednio wcześnie, aby uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Do zobaczenia.